OTOČNÉ DVEŘE

Klasické dveře tak, jak je známe odedávna. Jsou nejobvyklejší variantou a nabízejí nejvíce možností použití.


Otočné dvěře

Jsou zavěšeny na 2-3 pantech, ale módní trendy hlásí změnu na bezfalcové provedení se skrytými panty. Zároveň lze otočné dveře krásně schovat do skryté zárubně a být prostě trendy.


Otočné dveře reverzní

V první chvíli Vás možná zaskočí, ale brzy se stanou Vašim miláčkem. Otevírají se totiž obráceně (reverzně) než byste čekali a šetří vám místo.

POSUVNÉ DVEŘE NA STĚNU

Nebuďte při zdi, nechte to na dveřích! Posuvné dveře na stěnu jsou ideální pro oživení vašich domovů. Stačí tak málo a váš pokoj dostane zcela jiný look.


Systém Smart Soft

Moderní posuvný systém vhodný pro dřevěné i skleněné dveře za příznivou cenu. S dřevěnou nebo hliníkovou garnyží, s možností bočního sloupku pro zamykání dveří. Tichý a hladký chod.


Systém Minima

Nová generace řešení pro posuvné dveře s mimořádnými vlastnostmi: design, funkčnost, tichý chod, bezpečnost díky softovému dorazu. Možnost dodání s i bez zárubně.


Systém Ulterior

Netradiční řešení posuvných dveří bez garnýže se skrytým kováním. V zavřeném stavu je posuvná lišta schovaná ve dveřích a je tak prakticky neviditelná. Možnost dodání s i bez zárubně.


Systém Avanza Zero

Jednoduchý kompaktní systém pro křídla do hmotnosti 40 kg v provedení kartáčovaná nerez pro posuvné jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře. Je určen pro skleněné i dřevěné dveře.


Systém Avanza Heavy

Nový kompaktní systém pro posuvné dveře, který nabízí široké možnosti použití a dokonalou techniku, včetně softového tlumení. Je určený pro dveře těžší než 40 kg.

POSUVNÉ DVEŘE DO POUZDRA

Doslova vám zmizí před očima a přitom budou každodenním a nenahraditelným parťákem. Myslete na ně už nyní. Až dostavíte, bude pozdě.


Pouzdro Standard

Jde o základní pouzdro určené pro jednokřídlé posuvné dveře. Vyrábí se pro dokončenou sílu příčky 100 a 125 mm. Dveře mohou mít šířku 60 až 110 cm. Uplatníte je tedy ideálně do komor, šaten, i do ložnic či obývacích pokojů.


Pouzdro Komfort

Základní pouzdro určené pro dvoukřídlé, symetricky dělené dveře, které se posouvají od sebe (protilehle). Používá se v případě potřeby předělení velkého prostoru mezi dvěma místnostmi. Na obou stranách místnosti je potřeba mít dostatek prostoru, aby měla dveřní křídla kam zajíždět. Vyrábí se pro dokončenou sílu příčky 100 a 125 mm.Pouzdro Unibox

Pouzdro určené pro dvoje jednokřídlé dveře shodné šířky, které se posouvají směrem k sobě (do zákrytu). Ideální pro byty v panelových domech, kde jsou takto často umístěny dveře do koupelny a WC. Do prostoru jednoho pouzdra umístěného mezi dveřními otvory se zasouvají obě křídla dveří směrem k sobě. Vyrábí se pro dokončenou sílu příčky 200 mm.


Pouzdro Parallel

Pouzdro určené pro dvoukřídlé, symetricky dělené dveře, které se teleskopicky otevírají jedním směrem (kaskádově). Pouzdro je ve standardu vybaveno lankovým synchronním mechanismem, který zaručuje komfortní pohyb obou dveřních křídel. Používá se v případě potřeby předělení velkého prostoru mezi dvěma místnostmi, pokud nemůžeme z důvodu chybějícího prostoru použít pouzdro KOMFORT.


Pouzdro Latente

Pouzdro je určené pro tzv. "dřevěnou skrytou zárubeň", kdy je její obrys v jedné rovině s obrysem stěny. Řešení je určeno pro dveře jednokřídlé s pouzdrem Latente Standard nebo symetrické dvoukřídlé s pouzdrem Latente Komfort. Stavební otvor je nutné opatřit překladem, neboť toto stavební pouzdro není schopné nést zatížení.


Pouzdro Emotive

Tento systém se od pouzdra Aktive odlišuje tím, že stavební otvor lemuje decentní hliníková lišta, která zároveň chrání hrany zdí. Řešení je určeno pro dveře jednokřídlé s pouzdrem Emotive Standard nebo symetrické dvoukřídlé s pouzdrem Emotive Komfort.

SKLÁDACÍ DVEŘE

Skládačky – kdo by je neznal. Naše lamelové dveře, ale na rozdíl od těch levných plastových z dovozu, vynikají hladkým mechanismem otevírání, proto manipulaci s nimi hladce zvládne i malé dítě. Jde o kombinaci posuvného a otočného pohybu. Nabízíme je v několika provedeních – harmonikové, skládací a skládací na stěnu Compack. Rozdíl spočívá v tom, jak se skládají jednotlivé lamely a kam zasahují v otevřeném stavu.


Harmonikové skládací dveře

Zasahují v otevřeném stavu do obou oddělovaných prostorů, přičemž křídlo vždy začíná poloviční plnou lamelou. Nabízíme v tloušťce 26 nebo 40 mm podle modelů.Skládací dveře

Zasahují v otevřeném stavu pouze do jedné místnosti, přičemž křídlo je složeno ze dvou lamel stejné šířky. Nabízíme v tloušťce 26 nebo 40 mm podle modelů.Compack – skládací dveře na stěnu

Jedná se o speciální kování, které umožní, aby se celé dveřní křídlo složilo za zárubeň na stěnu. Jsou složeny se dvou stejně širokých lamel, přičemž v zádveří je nutné počítat s prostorem na šířku cca jedné lamely. Součástí montáže musí být i dveřní zarážka, ta zamezí poškození dveří, např. od kliky.