Kvalitní česká kování pro interiérové dveře

Vybírat můžete ze širokého výběru štítkového nebo rozetového (děleného) kování. Kování Vám nabízíme podle otvoru ve verzi BB – dózický klíč, PZ – cylindrická vložka, WC SADA. Štítkové kování dodáváme v rozteči zámku 72 nebo 90mm.

Kování si můžete vybrat podle místa použití – ve více zátěžových prostorech doporučujeme objektové kování. V nabídce naleznete také ekonomické interiérové kování.Kování na vchodové dveře

Na vchodové dveře do domů a bytů dodáváme kvalitní bezpečnostní kování. Můžete si vybrat jak ze štítkového i rozetového (děleného) provedení.


Kování na skleněné dveře

Kování pečlivě vybíráme a zkoušíme, tak aby splnilo ty nejnáročnější požadavky na kvalitu, funkčnost a vzhled.
Na celoskleněné a dřevěné dveře si můžete vybrat kování ve shodném designu.
Některá kování pro sapglass dostupné i v černé barvě.


Kování na posuvné dveře

Využijte vyjímečnosti mušlí Minimal/Maximal a slaďte si interiér do posledního detailu.


Kování na bezpečnostní dveře

Bezpečnostní kování Vám nabízíme v 2. a 3. bezpečnostní třídě. Bezpečnostní kování je atestováno státem akreditovanými zkušebními laboratořemi. Upevnění ve dveřích je zajištěno pomocí pevnostních šroubů z vnitřní strany. Z vnější strany je kování osazeno koulí, madlem nebo klikou a ochranným štítem proti rozlomení a odvrtání bezpečnostní vložky zámku. Některé typy jsou vybaveny ochrannou krytkou, která zamezuje nežádoucí manipulaci s vložkou zámku. Kování dodáváme pro rozteč zámku ve dveřích 72, 90, 92mm. Velkou výhodou je možnost sladění bezpečnostního kování s interiérovým kováním v různých povrchových úpravách a typech kliky.


Dveřní kování


Bezpečnostní klika Cobra Gabri-S-ONSBezpečnostní klika Cobra Vali-RBezpečnostní klikaBezpečnostní kování Cobra Giussy-R-OFSBezpečnostní kování Cobra Neo-S-NINBezpečnostní kování Cobra Puro-S-OCSBezpečnostní kování Cobra Puso-SBezpečnostní kování CobraBezpečnostní kováníDesignové bílé kování na sklo - MTDesignové černé kování MTDesignové kování Maximal - MTDesignové kování na sklo TRINITY - MTDřevěné interiérové kování MAXIMAL - MTDveřní klika ENTERO - MTDveřní kování Cobra Bella-S-NINDveřní kování Cobra Bella-S-NIN-1Dveřní kování Cobra Bella-S-NIN-2Dveřní kování Cobra Desing M4Dveřní kování Cobra DesingM4Dveřní kování Cobra Desingn M4Dveřní kování M&T Entero-wcDveřní kování Cobra Jarome-S-OCSDveřní kování Cobra Jarome-S-OCS-2Dveřní kování Cobra Nathalia-R-OCNDveřní kování Cobra PonteDveřní kování Cobra Sharon R-OCN-1Dveřní kování CobraDveřní kování Maximal - MTDveřní kování na celoskleněné dveře Sapeli ArcoHnědá interiérová klika na sklo MAXIMAL - MTInteriérová klika MIMOLIMIT do obývacího pokoje - MTInteriérová nerezová klika na skolo - MTInteriérové kování ENTRY - MTInteriérové kování do obývacího pokoje - MTInteriérové kování MAXIMAL - MTInteriérové kování Maximal titan černý mat - MTInteriérové kování MAYA - MTInteriérové kování MIMOLIMIT do chodby - MTInteriérové kování TORO obývací pokoj - MTInteriérové kování TRINITY - MTInteriérové matné kování MTInteriérové měděné kování MAXIMAL - MTInteriérové nerezové kování na sklo - MTKlika Cobra Plaza-S na interiérové dveřeKlika do interiéru ENTRY - MTKlika Entero s WC kličkou - MTKlika GiussyKlika na dveře Cobra Plaza-S INKlika na dveře Cobra Plaza-SKlika na interiérové dveře Cobra Presso-S OCSKlika na interiérové dveře Cobra Sharon-R OCNKlika na sklo MINI - MT (1)Klika pipaKlikna TERRY na vnitřní dveře od MTKovaná klikaKování Cobra na interiérové dveře EnteroKovaní extraKování MAXIMAL s dřevěnou výplní - MT (1)Kování MAXIMAL s dřevěnou výplní - MT (2)Kovaní MT na skleněné dveřeKování na celoskleněné dveře Cobra MaximalKování na dveře Cobra Entero-WCKování na dveře Cobra Ponte-S OCS wcKování na dveře CobraKrémová interiérová klika MAXIMAL - MTKrémové interiérové kování MAXIMAL - MTLuxusní klika MAXIMAL - MTMatné kování do interiéru - MTMěděná klika MT na vnitřní dveřeMěděná klika na sklo - MTMěděné interiérové kování MAXIMAL s kůží - MTModerní interiérové kování MTModerní interirérové kování - MTModerní klika do obývacího pokoje TUKAN - MTModerní klika MT na vniřtní dveřeModerní kování Maximal - MTOriginální černé kování MIMOLIMIT - MTOriginální interiérové kování MAXIMAL - MT (2)Originální interiérové kování MAXIMAL - MTOriginální interiérové kování MAXIMAL s výplní kůže - MTŠedé interiérové kování MAXIMAL - MTZapuštěná rozeta LUSY - MT do interiérových dveří