Obklady a cihly STEGU

Nabízíme Vám obklady STEGU, které představují souhrn přírodních surovin a nejmodernější technologie stavebního průmyslu. Vynikající kvalita materiálu dokonale imituje v přírodě se nacházející barvy a tvary. Zároveň se při výrobě používá technologie, která je šetrná k životnímu prostředí. Nepoužívá se vypalování, proto nevznikají žádné škodlivé látky ani odpady.

Externí obklady se vyrábí z přírodních kamenů, betonu, používají se barviva a přídavný materiál podle nejvyšších evropských norem.

Základním materiálem pro interiérové obklady je sádra, která má velkou výhodu v nízké hmotnosti.
Práce s obklady STEGU je velmi jednoduchá a okrasné obklady se dokonale hodí na rekonstrukce a přestavbu fasád starších staveb i na novostavby. Díky široké škále výrobků, barevných možností, rozličných vzorů a rohových komponentů dosáhnete přirozeného vzhledu fasády domu nebo Vašeho interiéru.

Okrasné obklady STEGU Vám garantují nejvyšší kvalitu po dlouhé roky.

Sádrové obklady

jsou zajímavé svým jednoduchým vzhledem a zpracováním.Obklady se vyrábí ze syntetické tvrzené sádry, díky které mají nízkou hmotnost a pořizovací cenu. Tato sádra má však menší odolnost, proto se sádrové obklady doporučují pouze do interiéru.

Betonové obklady

připomínají pravé přírodní kamenné obklady,ale za nižší pořizovací cenu. Jsou vhodné pro použití exteriéru a interiéru místností, ale i na krby, do koupelen a barů.

Kamenné obklady

jsou mrazuvzdorné a voděodolné. Obklady z kamene přidávají estetickou hodnotu každé stěně či fasádě. Díky jejich zpracování do písmene Z nejsou vidět spoje a dochází k celistvosti obložené plochy.

Dřevěné obklady

jsou vyrobeny z přírodních dřevin jako bříza, smrk, apod. Dřevěné obklady dodají interiéru zajímavý desing. Můžeme je využít i jako stolové desky pokryté dekorativním sklem, součást podlahy v obývacím pokoji a mnohé další.

Dekorativní materiály

představují rozličné scény egyptské, řecké a mayské kultury. Tyto nádherné kousky jsou vyrobené ze sádrové omítky, jemně barvené a dekorované v daném stylu. Použitím těchto prvků vytvoříte unikátní efekt v interiéru.

Dále nabízíme obestavby krbů a pro všechny výrobky lepidla a impregnáty.