SAPGLASS® - Design, snadná údržba i bezpečí

Obliba skla v interiéru neustále roste a celoskleněné dveře či dokonce stěny jsou stále žádanější. Tento přírodní materiál vnese do interiéru světlo, lehkost a prostor. Sklo je schopné rozdělit místnosti na funkční celky a zároveň nechat interiér opticky spojený. Navíc se hodí prakticky všude, do každého stylu a díky speciálním úpravám zajistí i potřebné soukromí. Program celoskleněných dveří a stěn SAPGLASS® nabízí širokou škálu skel, vzorů, kotvení, typu otevírání i kování. Při vzorování jednotlivých skleněných dveří a stěn se používají osvědčené technologie, jako jsou pískování, gravírování, digitální tisk, sítotisk či vysoce odolný keramický tisk.


V otázce bezpečnosti nemusíte mít strach. Celoskleněné dveře a stěny SAPGLASS® jsou vyrobeny z bezpečnostního kaleného skla. To má oproti klasickému sklu podstatně lepší vlastnosti. Vyniká několikanásobně vyšší odolností vůči nárazu, větší pevností v ohybu a také vyšší tepelnou odolností. V neposlední řadě i svojí bezpečností. Pokud by přece jen došlo k jeho rozbití, rozpadne se kalené sklo na množství drobných úlomků a tím se minimalizuje riziko zranění. Stejně jako každá plocha, i celoskleněné dveře mají své limity, a to především z důvodů manipulovatelnosti s nimi a jejich vlastní hmotností.

Otočné celoskleněné dveře v zárubni mohou mít maximální rozměr 98 x 245 cm (š x v), dveře celoskleněné posuvné pak 140 x 245 cm.

Pokud jde o celoskleněné stěny, máme v nabídce standardně maximální rozměr 590 x 280 cm.


Proč skleněné dveře SAPGLASS?
 

Dveře v moderním
a nadčasovém designu

Jsou vysoce odolné
a snadno se udržují

Opticky zvětšují prostor
a propouštějí
více světla

Dveře ze skla jsou
cenově dostupné


Vzor grafiky na dveřích SAPGLASS

Pokud uvažujete o zajímavém vzoru na skle, zajistíme Vám, že na celoskleněné dveře i prosklené dveře si můžete vybrat stejný vzor. Vzor na skle je možné dodat v pozitivu, tedy například vzor je pískovaný a pozadí je čiré, nebo v negativu, kdy vzor je čirý a pozadí je pískované. Zajímavou variantou je také provedení vzoru na matném skle.


Ukázka vzorů dvěří SAPGLASS

Přinášíme Vám nové inspirativní vzory, které odrážejí módní trendy nejen v bytovém designu.

230

231

232

233

234

301

302

303

304

222

223


Kompletní katalog skleněných dvěří SAPGLASS stahujte ZDE.

Kompletní katalog nabídky skel stahujte ZDE.