BEZFALCOVÉ DVEŘE JSOU SÁZKOU NA MODERNÍ ELEGANCI. NAVÍC PŘEKVAPIVĚ CENOVĚ VÝHODNOU.

Ne všechno zdražuje! Pořiďte si bezfalcové dveře SAPELI z přírodní dýhy s prémiovými panty se slevou 50 %!

Přemýšlíte o výměně starých dveří za nové? Teď je na to ideální čas! Přichystali jsme akci pro všechny, kteří ocení moderní a elegantní dveře. Právě teď si u nás můžete pořídit bezfalcové dveře s přírodní dýhou za poloviční cenu.
         Bezfalcové neboli bezpolodrážkové dveře jsou dveře, které zapadnou do zárubně a vytvoří jeden hladký celek bez viditelných pantů. Dveře mají skryté panty, viditelné pouze po jejich otevření, nebudou tak rušivým elementem v interiéru a zároveň dodají vaší místnosti potřebnou eleganci. Panty jsou důležitým prvkem dveří a rozhodně ne finančně zanedbatelným, právě proto teď nabízíme akci na prémiové panty s 50% slevou. U nás v DODO for life si tak nyní můžete zakoupit vaše vysněné dveře s prémiovými panty za výjimečnou cenu.
            Firma DODO for life nabízí kvalitní české dveře SAPELI již 25 let. Rozumíme přesně potřebám zákazníka a zaručujeme kvalitu i pohodlí vašeho domova na desítky let. Stavte se u nás v jednom z našich showroomu v Praze a naši odborníci Vám pomůžou s výběrem, ať už se jedná o design či dveřní kování. Dveře si budete moct prohlédnou a osahat ještě před zasazením do interiéru, budete tak mít jistotu, že jste si vybrali přesně ty pravé dveře pro vás. Pomůžeme vám nejen s výběrem, ale také vyřídíme nákup a následnou montáž dveří. S výběrem dveří rozhodně neotálejte, nejlepší doba na výběr je v okamžiku, kdy se pro rekonstrukci rozhodnete.
            Zavítejte k nám na jednu z poboček a využijte mimořádnou slevu, kterou právě nabízíme: Bezfalcové dveře SAPELI z přírodní dýhy s prémiovými panty se slevou 50 %!
Nebo nás kontaktujte ZDE

Akce platí do konce roku !!!
 
Publikováno: 15/09/2022